Prodej pozemku, Mníšek pod Brdy, 349 m2 (ID: 3776751)

Mníšek pod Brdy

76 327 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 341 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Mníšku pod Brdy

Informace k pozemku

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek v katastrálním území Mníšek pod Brdy v okrese Praha-západ vhodný jako stabilní investice. Jedná se o prodej 100% vlastnictví, tedy držení pozemku ve výlučném vlastnictví.

Tento pozemek je zapsán na LV 3190 s parcelním číslem 2864/4 o celkové výměře 349 m².

GPS : 49°53'11.23"N, 14°16'52.16"E

Zastupujeme majitele pozemků. Neplatíte nám žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý a transparentní prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby.

V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Cena
76 327 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
26. 4. 2025
Adresa
Mníšek pod Brdy
Plocha pozemku
349 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 14 lidí

Prodejce

Jakub Fadl

Jakub Fadl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků (ostatní) v Mníšku pod Brdy?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu