Prodej podílu pozemku pro bydlení, Mosty u Jablunkova, 364 m2 (ID: 3779210)

Mosty u Jablunkova

29 548 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Mostech u Jablunkova

Informace k pozemku

Exkluzivně Vám nabízíme pozemky v katastrálním území Mosty u Jablunkova v okrese Frýdek-Místek. Jedná se o prodej 1/4 vlastnického podílu.

Tyto pozemky jsou zapsané na LV 1542 pod parcelními čísly:

Parcela č. st. 69 - o celkové výměře 65 m²
Parcela č. st. 76 - o celkové výměře 874 m²
Parcela č. 769 - o celkové výměře 126 m²
Parcela č. 771 - o celkové výměře 392 m²

Pozemky představují jedinečnou investiční příležitost se střednědobým a dlouhodobým výhledem a budoucím využitím. Zhodnocení pozemků je dáno územním plánem sídelního útvaru. Pozemky jsou umístěné v ideální lokalitě pro rodinné bydlení se snadnou dostupností centra města a jeho občanskou vybaveností.

V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Cena
29 548 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
7. 4. 2025
Adresa
Mosty u Jablunkova
Plocha pozemku
364 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 17 lidí

Prodejce

Michal Belšan

Michal Belšan

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky podílu pozemků pro bydlení v Mostech u Jablunkova?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu