Prokopova, Praha 3 - Žižkov
(za měsíc, zúčtovatelné poplatky za služby 7.500,-Kč/měsíc, včetně elektřiny a topení, 2 kauce a provize)
Nabízíme Vám k pronájmu klidný a vybavený byt 2+kk, 61,70m², z toho 3m balkon, 5NP, výtah, v tiché rezidence Prokopova se zahradou ve vnitrobloku domu, na Praze 3.
V rezidenci Prokopova navržené přední českou architektkou Barborou Škorpilovou ze známého studia Mimolimit nabízíme dlouhodobý pronájem zařízeného bytu. Projekt je situován v centru Žižkova, nedaleko parků Vítkov a Parukářka, s dobrou dostupností do centra města.
Dispozičně byt nabízí vstupní chodbu, obývací pokoj s balkonem a s vybaveným kuchyňským koutem - elektrická varná deska, digestoř, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, dále ložnici s úložnými prostory, koupelnu s vanou a toaletou. Byt má velká francouzská okna, kvalitní sanitu, zrcadlovou šatní skříň. Užitná plocha bytu je 61,70m², podlahová pl. 58,40m², balkon 3,3m².
Byt je vybaven nábytkem.
Na podlaze jsou položeny parkety, bezpečnostní dveře, možnost připojení vysokorychlostního internetu a satelitu, výtah, společná zahrada, 24-hodinová recepce.
K tomuto bytu je možné za poplatek pronajmout garážové stání.
V blízkosti rezidence jsou tenisové kurty, bazén, sportovní a relaxační centrum Olšanka a golfový klub Čechie, park Vítkov, nákupní centrum Flora.
Dopravní dostupnost na metro Flora, autobusy na Koněvově ulici, tramvajové zastávky na Olšanské, Vinohradské třídě.
Nájemné je ve výši 24.500,-Kč, poplatky 7.500,-Kč, elektřina a topení v ceně poplatků.
Kauce je ve výši 2 měsíčních nájmů, tj. 49.000,-Kč.
Provize je ve výši 1 měsíčního nájmu, tj. 24.500,-Kč.
K dispozici od 1. 3. 2025.
U tržnice 1162/4, Praha 2
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Kateřina Němcová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 3?