Pod Kotlaskou, Praha, Libeň
(bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu)
K dispozici od 1.5.2025
Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému podnájmu krásný, plně zařízený byt 1+kk, 34m2, umístěný ve 4. patře zrekonstruovaného domu bez výtahu v ulici Pod Kotlaskou, jen pár kroků od stanice metra B – Palmovka. Byt nabízí pěkný otevřený výhled směrem na sever. Sestává se z předsíně, obytné místnosti s kuch. koutem a patrem na spaní, koupelny s WC. Součástí vybavení je veškerý nábytek a spotřebiče na fotkách. Ohřev vody a topení vlastním plynovým kotlem.
Měsíční nájem 16 000 Kč + zálohy na služby (voda, odpad, společné prostory) 500 Kč/osobu + elektřina a plyn převodem na nájemníka. Vratná kauce 25 000 Kč (se zvířaty vyšší), provize RK 1x nájem včetně poplatků + DPH 21%.
Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.
Bohemian Estates International, s.r.o.
V Háji 1092/15, Praha, Holešovice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 3 lidí
Jurij Vačugov
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Praze 8?