Prodej bytu 1+kk, Plzeň, Partyzánská, 20 m2

Partyzánská, Plzeň, Lobzy

2 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 129 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Plzni

Podlahy

Stěhovací služby

Informace k bytu

Byt 0+1, 20 m2 v hezké a žádané lokalitě na Doubravce. Byt se nachází v 6. patře revitalizovaného panelového domu. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s el. sporákem a lednicí, menší obývací stěnou, předsíňovou stěnou.
Byt má plastové okno, podlahy nové PVC.

Naše hodnocení: bydlení na pěkném klidném místě, nízké náklady bydlení. Vřele doporučujeme tento byt také jako investici.

Parametry bytu

Cena
2 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 2. 2025
Adresa
Partyzánská, Plzeň, Lobzy
ID
0000000249
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
7. z 7
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
20 m2
Podlahová plocha
20 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
MHD
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Ústřední dálkové
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALITY NIL, s.r.o.

Poděbradova 3007/18, Plzeň, Jižní Předměstí

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 11 lidí

Prodejce

Marie Skalová

Marie Skalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Plzni?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu