Aléská, Bílina, Pražské Předměstí
(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Objevte kouzlo tohoto útulného bytu, který nabízí k prodeji naše realitní kancelář.
Byt je o dispozici 2+1, nachází se v 11. patře a nabízí vám úchvatný výhled do okolní krajiny. Tento příjemný domov v osobním vlastnictví je obklopen světlem a vzdušností, a jeho velká lodžie je ideálním místem pro relaxaci s šálkem kávy nebo vína při pohledu na krásy přírody.
I když je kuchyňská linka zachovalá a koupelna původní, byt má své nezaměnitelné kouzlo a možnost přetvořit ho podle vlastních představ. Na podlaze je praktické linoleum, které dodává prostoru příjemnou atmosféru.
Dům, ve kterém se byt nachází, byl nedávno zrekonstruován a nabízí moderní zázemí, včetně dvou výtahů pro vaši maximální pohodlnost.
V blízké budoucnosti bude probíhat rekonstrukce elektřiny na chodbách a ve společných prostorech, což dále zvýší komfort bydlení.
V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, která vám usnadní každodenní život.
Parkování je možné přímo u domu, což zajišťuje praktické řešení pro vlastníky automobilů.
Tento byt je příležitostí k vytvoření domova, který bude odrážet váš styl a jedinečnost a nebo jako investiční příležitost s velmi zajímavým měsíčním výnosem.
Nechte se unést jeho potenciálem a využijte možnost osobní prohlídky.
Ráda se vám budu věnovat.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Karla Kylíšková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Bílině?