Na Strži, Praha, Nusle
(Servisní poplatky: 186CZK/m2/měsíc + DPH)
Z naší nabídky více než 1300 komerčních objektů s více než milionem volných m2 vám jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu bez provize atraktivní administrativní prostory v rámci celé Prahy a regionálních měst ČR.
Kanceláře k pronájmu na Praze 4. Prostory jsou krásně prosvětlené odevšad přicházejícím přirozeným světlem díky prostorovým velkoplošným oknům. Administrativní budova City Empiria je vyjímečná svou lokalitou a výškou 104 metrů, což z ní dělá 3 nejvyšší budovu v Česku. Objekt je situován na Praze 4 - Nusle, Na Strži. Tento obr s železobetonovým jádrem dominuje pražskému panoramatu a je považovan za jednu z nejlépe provedených staveb české moderní architektury. Stavba byla dokončena roku 1977 a následně prošla rekonstrukcí v letech 2001 - 2005. Obrovskou výhodou je těsné sousedství se stanicí metra Pankrác (trasa C). Vynikající dostupnost autem, přímý nájezd na Magistrálu (spojení do centra Prahy), dálnici D1 (směr Brno, Vídeň) a městský okruh. S tím souvisí i veškerá občanská vybavenost, kterou najdeme v rádiu stovek metrů od budovy. Uvedené fotografie se mohou lišit od nabízených jednotek v objektu.
Využijte našeho bezplatného poradenství v oblasti pronájmů kancelářských a obchodních prostor. Rádi Vám na základě Vašich přání připravíme přehled alternativních nabídek v dané lokalitě nebo v rámci celého města.
U Bulhara 1611/3, Praha, Nové Město
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Lukáš Veselý
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Praze 4?