Chebská, Františkovy Lázně, Slatina
Nabízíme k prodeji nájemní dům o celkové ploše 206 m² ve Františkových Lázních, na ulici Chebská. Dům je ve velmi dobrém stavu a skládá se ze tří bytových jednotek, které jsou plně obsazeny nájemníky, což zajišťuje stabilní příjem.
Součástí prodeje je také stavební pozemek o rozloze 420 m², který nabízí možnost výstavby dalšího nájemního domu, což představuje skvělou investiční příležitost. Lokalita Františkových Lázní je velmi žádaná a hodnota nemovitostí zde neustále roste, což zajišťuje vysoký investiční potenciál.
Dům se nachází v klidné části města s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V blízkosti jsou obchody, školy, restaurace i dopravní spojení. Tato nemovitost je ideální pro investory, kteří hledají stabilní výnos a možnost dalšího rozvoje.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Bc. Romana Marečková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Františkových Lázních?