Prodej lesa, Silůvky, 1178 m2

Silůvky

Rezervováno
55 010 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 246 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Silůvkách

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji soubor lesních pozemků o celkové výměře 1 178 m², nacházejících se v katastrálním území Silůvky, okres Brno-venkov. Pozemky jsou zapsány na listu vlastnictví č. 1051 a jedná se o 100% vlastnictví. Konkrétně jde o parcely č. 1189/181 o výměře 179 m², 1189/165 o výměře 172 m², 972/189 o výměře 281 m² a 972/144 o výměře 546 m². Všechny parcely jsou vedeny jako lesní pozemky.

Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Přidejte se k MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své e-mailové schránky. Nezávaznou poptávku můžete vyplnit prostřednictvím našich webových stránek.

Pro více informací o tomto pozemku mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemek nabízím k prodeji v zastoupení vlastníka.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Parametry pozemku

Stav
Rezervováno
Cena
55 010 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 3. 2025
Adresa
Silůvky
ID
7502
Plocha pozemku
1178 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Lucie Čermáková

Lucie Čermáková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje lesů v Silůvkách?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu