Tylovice, Rožnov pod Radhoštěm
(veškeré nadstandartní vybavení je v ceně domu)
Nabízíme luxusní venkovské sídlo s VĚCNÝM BŘEMENEM UŽÍVÁNÍ v Rožnově pod Radhoštěm ve stylu Roubené stavby, kdy výstavba domu proběhla v roce 2021 .
Při výstavbě domu byly použity nejmodernější technologie ale i klasické postupy při zpracování dřeva a lokální kvalitní materiály.
Nemovitost kombinuje původní ráz horských staveb s nadčasovými prvky, je zde použitá kvalitní dřevěná podlaha, dřevěná špaletová okna a odhalené trámoví.(dům je postaven z pevného zdiva)
Samotný interiér je vybaven stylovým dřevěným nábytkem na míru s prvky exotiky, které dodávají příjemnou luxusní atmosféru života na horách spojených s odpočinkem a relaxací.
V přízemí roubenky se nacházejí dva vstupy.
Jeden vstup je do menší bytové jednotky s kuchyní ,pokojem a koupelnou s WC.
Druhý vstup je do větší bytové jednotky ,která se nachází na části prvního podlaží a většiny obytného podkroví. Obsahuje zádveří ,obývací pokoj s kuchyní (kachlová kamna) chodbu,WC,saunu , technickou místnost a komoru pod schodištěm.
V podkroví je velkorysá ložnice, pokoj pro hosty , útulná pracovna, dvě samostatné šatny, koupelna s WC a neodmyslitelná prádelna.
Vytápění celého objektu zabezpečuje tepelné čerpadlo vzduch/voda a na jaře a podzim kachlová kamna s pecí v obývacím pokoji.
Veškeré vybavení je vysokém standardu ,hygienické zařízení (koupelny a WC) jsou odvětrávány digitální jednotkou DOPLEX ECV 390.
Celkový stav nemovitosti je technický výborný bez závad a nedodělků.
Věcné břemeno užívání je zapsáno na katastru nemovitostí po dobu života oprávněné .Více informací do mailu. Ev. číslo: 31579.
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 3 lidí
Ladislav Dedina
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Rožnově pod Radhoštěm?