Prodej bytu 2+1, Ostrava, 17. listopadu, 69 m2

17. listopadu, Ostrava, Poruba

3 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 431 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Nabízíme vám družstevní byt dispozice 2+1 bez balkónu a velikosti 67 m2, situovaný do 5NP/5NP cihlového domu s výtahem, ulice 17. listopadu, Ostrava - Poruba.

Nabízený byt prošel cca před jedním rokem rekonstrukcí při zachovaní původní dispozice. V kuchyni je nová kuchyňská linka zn. IKEA s vestavěnou el. troubou, el. varnou deskou a myčkou. Koupelna i WC má nové keramické obklady a je opatřena novou sanitou. Vana byla nahrazena sprchovým koutem a do topné soustavy byl instalován topný žebřík. V předsíni je položena dlažba a v pokojích je renovovaná parketová podlaha. Veškeré dveře v bytě jsou vyměněny, příp. renovovány. Z větší části je provedena také nová elektroinstalace.
Samotný byt s orientací oken na jižní a západní stranu je světlý a díky své metráži také prostorný. Najdeme zde velkou předsín s vestavěnou skríní a samostatnými vstupy do jednotlivých místností. Obývací pokoj má okna do dvou stran. Díky této dispozici a slušné metráži je zde možno uvažovat i o změně původní dispozice a úpravě třeba na 2+kk, nebo 3+kk. Součástí bytu je také sklep o velikosti 2 m2.

Samotný dům byl postaven v padesátých letech a je součástí památkové zóny 1. Porubského obvodu. Od 90 let funguje jako malé družstvo jednoho vchodu. Díky příjmům z nebytových prostor v přízemí domu má dům dostatek prostředků na případné opravy i úpravy, jako bylo třeba vybudování výtahu, kamerového systému atd. Fond oprav je u tohoto bytu stanoven na částku 1.000 Kč. Dům již prošel většinou nutných rekonstrukcí a působí celkově velmi dobrým dojmem.

Byt je bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Stanovy také neumožňují podnájemní smlouvy. Byt je proto vhodný pouze pro vlastní potřebu bydlení.

Parametry bytu

Cena
3 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 3. 2025
Adresa
17. listopadu, Ostrava, Poruba
ID
25032/RC
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
5. z 5
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
67 m2
Podlahová plocha
69 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Výtah
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FAVORIT REAL rekonstrukce

Poděbradova 1239/43, Ostrava, Moravská Ostrava

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

René Čermák

René Čermák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu