Prodej ostatní, Hrušovany nad Jevišovkou, Litobratřická (ID: 3855628)

Litobratřická, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo

Prémioví partneři v Hrušovanech nad Jevišovkou

Informace k nemovitosti

Pozemek 211 m², se sklípkem a stavebním povolením

Nabízíme k prodeji vinný sklípek v malebném prostředí vinařské oblasti Hrušovany nad Jevišovkou. Tento sklípek se nachází na pozemku o rozloze 211 m² a je ideální pro milovníky vína, kteří hledají prostor pro vlastní výrobu nebo skladování vín v autentickém prostředí.

Součástí prodeje je stavební povolení na výstavbu lisovny s nástavbou, což otevírá možnosti k dalšímu rozvoji a využití objektu.
Sklep se nachází v tradiční vinařské lokalitě s bohatou historií a výbornou dostupností.
Plánováno je také parkování pro dvě auta, což zajišťuje pohodlný přístup a komfort.
Perfektní investice pro vinaře i nadšence hledající klidné místo k relaxaci.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
Aktualizováno
21. 4. 2025
Adresa
Litobratřická, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Peter Blaškovič

Peter Blaškovič

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních v Hrušovanech nad Jevišovkou?


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie ostatních.


Vybrané články z našeho blogu