Mladkov
Byt v srdci Orlických hor je skvělou příležitostí pro bydlení nebo investici.
Hledáte vlastní bydlení zasazené do krásné okolní přírody? Nebo víkendovou základnu v horách či zajímavou investiční příležitost? Ať už je váš plán jakýkoliv, tento byt v obci Mladkov nabízí vše – klidné bydlení, krásnou přírodu nebo možnost celoročního pronájmu.
A to nejlepší? Velmi nízká pořizovací cena, která dělá z této nabídky skvělou volbu nejen pro investory!
Léto i zima vám zde poskytne plno zážitků, výletů i pohybu.
Mladkov leží v nádherné krajině Orlických hor, kde si v létě užijete turistiku. V pěší vzdálenosti se nachází nejkrásnější úsek Divoké Orlice - Zemská brána, cyklovýlety nebo osvěžení v přehradě Pastviny (6 km).
Milovníci historie ocení bunkry a vojenské opevnění, které připomínají bohatou pohraniční minulost. A pokud dostanete chuť na něco sladkého, skvělá domácí zmrzlina je jen kousek odsud v Lichkově.
Zima v Mladkově patří lyžařům a běžkařům! Do lyžařského areálu České Petrovice je to jen 6 km, do ski areálu Červená Voda 13 km a na běžecké tratě na Suchém vrchu se dostanete za pár minut.
Nabízíme k prodeji velmi příjemný byt 3+1, se dvěma sklepy, s celkovou výměrou včetně příslušenstvím 68,88 m2, který se nachází v podkroví zděného domu.
Dispozice bytu: Kuchyň, obývák, ložnice, pokoj, chodba, koupelna s WC.
Vytápění bytu je řešeno vlastním elektrickými přímotopy. Ohřev vody elektrickým bojlerem. Okna nová, dřevěná. Podlahy lino a dlažba.
K bytu náleží dva sklepy o výměře 4,58 m2 a 5,30 m2 a koupí získáte také podíl na přilehlých pozemcích ( 858,40 m2 ). Jeden z pozemků je v územním plánu do budoucna učen pro výstavbu rodinných domů.
Zdarma zajistíme financování koupi bytu s výhodnou úrokovou sazbou. Veškeré bližší informace k bytu a možnosti financování vám rádi sdělíme po telefonu či při prohlídce.
Těšíme se na vás.
PENB ve zpracování, náročnost budovy označena jako G - průkaz nedodán
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Hana Jahodová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Mladkově?