Nachová, Brno, Řečkovice
Hledáte moderní bydlení v klidné a bezpečné lokalitě s výbornou dostupností do centra Brna? Pak by tato nabídka mohla být právě pro Vás! Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi zařízený byt o dispozici 2+kk v městské části Brno - Řečkovice, na ulici Nachová.
Byt s celkovou plochou 55,6 m2 z toho balkón 8,8 m2 se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem a orientací na severo-východ.
Byt je nabízený kompletně zařízený.
Kuchyňská linka je vybavena moderními vestavěnými spotřebiči: sklokeramická varná deska, digestoř, elektrická trouba, myčka, mikrovlnná trouba a kombinovaná lednice. K dispozici je také barový pult s židlemi.
Obývací pokoj je dále zařízen pohodlnou koženou rozkládací sedačkou (možnost rozložení na dvojlůžko), konferenčním stolkem a stolkem pod TV. V obývací části se nachází klimatizační jednotka, která zajišťuje komfort i v horkých letních dnech, případně je možné klimatizací vytápět (výhodné v období jara a podzimu).
Ložnice poskytuje dostatek úložného prostoru díky šatním skříním a doplňkovým skříňkám, k dispozici je zde také pracovní stůl se židlí a postel s matracemi.
Chodba je vybavena šatní skříní a botníkem.
Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem s úložnou skříňkou, zrcadlem, toaletou, otopným žebříkem, vysokou koupelnovou skříňkou a pračkou. Nachází se zde elektrokotel, který slouží k vytápění a ohřevu teplé vody.
Výhodou je prostorný balkon (8,8 m2) s přístupem z obou pokojů, kde si můžete užít ranní kávu nebo večerní relaxaci. Byt má navíc dvě úložné místnosti – komoru (1,7 m2) v mezipatře hned u bytu a sklepní kóji (3,9 m2) v suterénu.
Lokalita je známá svou klidnou atmosférou a její výhody ocení každý, kdo hledá bezpečné a zároveň skvěle dostupné bydlení. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost:
Pro rodiny s dětmi je ideální blízkost mateřské i základní školy. Maloobchod s výborným masným pultem je hned za rohem. Lékaři a lékárny v dosahu. Hřiště, venkovní posilovna, multifunkční sportoviště a cyklostezky.
Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je velkým benefitem blízkost přírody:
Medlánecký rybník (cca 500 m) – ideální na procházky nebo posezení u vody.
Les na konci ulice Nachová (cca 1 km) – oblíbené místo pro kola, kolečkové brusle nebo běh.
Jste spíše na sladké? Pak vás potěší nedaleká Agnes zmrzka – jedna z nejlepších zmrzlin v Brně! K tomu přidejte příjemný park, kostel a útulnou hospůdku, kde můžete zakončit krásný den.
Zastávky MHD Renčova a Nadační jsou vzdáleny jen minutu chůze. Autobusová linka č. 65 Vás rychle spojí s dalšími částmi Brna, zatímco tramvajová linka 1 je v docházkové vzdálenosti – za pouhých 22 minut se dostanete na Hlavní nádraží. Parkování v okolí domu je bezproblémové.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě svých zvolených kritérií.
V případě zájmu o prohlídku či více informací kontaktujte uvedeného makléře.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis je u nás samozřejmostí.
Vídeňská 1021/6, Brno, Štýřice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Nikola Musálková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Brně?