Prodej apartmánu, Hurghada, Egypt, 50 m2

Hurghada

890 000 Kč /za nemovitost
Prémioví partneři

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinečný byt 3 + kk o celkové ploše 50 m² nacházející se ve městě Hurghada, Sheraton Road, v blízkosti vyhlášených hotelů, pláží a dalších bodů turistického zájmu.
Tento cihlový objekt je ve vynikajícím stavu a svým majitelům poskytuje příjemné a moderní bydlení. Byt se nachází ve třetím podlaží tří podlažního domu a je ideální pro ty, kteří hledají komfort a praktičnost. Dostatek parkovacích míst zdarma před domem.
Interiér bytu nabízí dostatek prostoru, vyniká skvělou polohou v rámci domu.
Nemovitost dále disponuje moderními inženýrskými sítěmi. Odpad je připojen na kanalizaci, přívod vody zajišťuje vodovod a elektřina je v napětí 230 V.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí patří Pláž Old Vic Beach Hurghada, Pláž Mahmya Beach a Pláž The View Hurghada Beach. Mezinárodní letiště Hurghada je od apartmánu 3 km.
K ceně nutno přičíst 2,5% registrační daň.V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
890 000 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
31. 3. 2025
Adresa
Hurghada
ID
0020-NP10028
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
1. z 3
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
50 m2
Zastavěná plocha
50 m2
Podlahová plocha
50 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX G8 Reality

Rohanské nábřeží 678/27, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje apartmánů?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu