Pronájem bytu 2+1, Ostrava, Staňkova, 57 m2 (ID: 3880107)

Staňkova, Ostrava, Výškovice

12 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ zálohy od 3.000 Kč / měs. / 2 osoby (další osoba navyšuje zálohy o 600 Kč).)

Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Základní info:
- prostorný moderní byt 2+1 - 57 m2, balkón, komora v bytě
- bydlení u Bělského lesa
- příznivé měsíční náklady - 12.000 Kč / měs. bez záloh
Dovoluji si vám předložit nabídku pronájmu skvěle lokalizovaného bytu 2+1 ve Výškovicích. Lokalita je velice oblíbená, protože je klidná, ale zároveň máte v blízkém dosahu veškeré služby, obchody, zastávky MHD a školská zařízení. Byt je 5. patře revitalizovaného domu na konci slepé ulice. Parkování je možné v blízkém okolí domu na několika veřejných parkovištích. Výborná je dopravní dostupnost v rámci Ostravy, protože nedaleko jsou napojení na všechny hlavní ostravské dopravní tepny včetně dálnice. Nejbližší zastávky MHD jsou do 100 m od domu. Nedaleko domu začíná Bělský les, který je stále populárnějším místem relaxace.
Byt je po částečné rekonstrukci - byla instalována nová kuch. linka a je udělaná pěkná koupelna. Z prostorné předsíně, ve které je mnoho úložných prostorů, jsou samostatné vstupy do obou obytných pokojů, kuchyně, do koupelny a na wc. V kuchyni je prostorná komora. Pokoje jsou velmi prostorné s velmi dobře využitelným tvarem. Velká lodžie je orientována na jih a okna z kuchyně a ložnice na sever. Byt je příjemně světlý a na oknech jsou instalovány žaluzie. Díky výšce umístění domu vás vůbec nebudou obtěžovat okolních komunikace.
Nájemné ve výši 12.000 Kč / měs. nezahrnuje zálohy na služby ve výši od 3.000 Kč / měs. / 2 osoby. Při další osobě se k zálohám připočte 600 Kč / měs. na vodu. Byt je určen max. pro 4 osoby. Dodávky elektřiny a plynu si nájemce sjedná u svého dodavatele. Kauce je ve výši 24.000 Kč, administrativní poplatek RK je ve výši 12.000 Kč a zahrnuje veškerý právní servis a navazující služby nájemníkovi (vyúčtování, potvrzení, apod.).
Byt je k dispozici ihned.

Parametry bytu

Cena
12 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ zálohy od 3.000 Kč / měs. / 2 osoby (další osoba navyšuje zálohy o 600 Kč).
Aktualizováno
8. 4. 2025
Adresa
Staňkova, Ostrava, Výškovice
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
5.
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
57 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FIREA.CZ, finance a reality

Rekreační 2126/7, Ostrava, Poruba

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Cakl Marek

Cakl Marek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu