Kosov II, Zlín
Hledáte místo pro víkendový relax, zahrádkaření nebo budoucí přestavbu dle vlastních představ? Máme pro Vás nabídku, která splní všechny tyto představy.
Nabízíme k prodeji zděnou rekreační chatu o zastavěné ploše 31 m², situovanou v klidné a vyhledávané části Příluky u Zlína. Chata je kompletně podsklepená, ve velmi dobrém technickém stavu a nabízí možnost rozšíření dle Vašich potřeb.
Stojí na prostorném a slunném pozemku o velikosti 644 m², který poskytuje dostatek místa pro odpočinek, pěstování, nebo další úpravy podle vašich představ.
- Zastavěná plocha: 31 m²
- Pozemek: 644 m²
- Konstrukce: zděná
- Kompletně podsklepená
- Možnost rozšíření stavby
- Elektřina zavedena
- Sezonní voda přivedena do chaty
- Odpad řešen septikem
Příluky u Zlína jsou oblíbenou rekreační oblastí s výbornou dostupností do centra města. Okolní příroda, krásné výhledy, klid a zeleň dělají z této lokality ideální místo pro víkendový odpočinek i dlouhodobé trávení času mimo ruch města. V okolí najdete lesy, turistické trasy, cyklostezky i další možnosti aktivního odpočinku.
Tato chata představuje skvělou příležitost pro ty, kdo hledají místo s potenciálem a duší.
Pro více informací nebo domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 12 lidí
Jan Prudil
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Zlíně?