Deštné v Orlických horách
Jako výhradní zástupci Vám můžeme zprostředkovat exkluzivní nabídku rodinného domu a pozemků, které jsou velmi atraktivní svou polohou navazující na lyžařský areál v Deštném v Orlických horách.
Obec žije nejen zimními možnostmi Ski areálu, jako jsou denní a noční lyžování, snowpark, běžecké tratě, lyžařská škola, ubytování, ale nabízí se zde hlavně prostředí a krajina bohatá na tradice, turistické trasy s historií míst a zastávek, nabídka služeb z kterých si vyberou jednotlivci i rodiny s dětmi.
Prakticky celé okolí je plné různých příležitostí k spojení vašeho času s aktivním životem a poznáváním.
Například koňská jízdárna, vyhlídky, hrnčířský ateliér, muzeum řemesel, wellness služby, lanový park, aj. Sympatické je i celkové webové prostředí nabídky pro zájemce o dovolené na tomto místě, včetně možnosti prohlédnout si obec ve virtuálním mapě, kterou nabízejí stránky destne.info.
Nabízená nemovitost je menší starší domek s jedním podlažím, kde v přízemí najdeme dvě místnosti oddělené vstupní chodbou a přístavbu kůlny kam dojdeme touto středovou chodbou. Jeden pokoj se nachází v půdní vestavbě a možnost dalšího pokoje v druhé polovině půdního prostoru. Veškeré vybavení v RD zůstává. z Celková obytná plocha bez kůlny je cca 60m2. Zastavěná plocha 94m2 včetně přístavby kůlny. Na pozemku se nachází další zahradní domek na nářadí.
Na domek s číslem popisným navazuje plocha lesíka o velikosti 2147m2 ohraničující pozemek z levé a horní strany od příjezdové silnice a plocha louky o velikosti 5400m2 ohraničující pozemek z pravé a horní strany od příjezdové silnice. Dům a zahrada tj. 94m2 a 95m2 jsou plochy smíšené obytné a rekreační, ostatní je nezastavitelné (ochrana sportoviště - blízká sjezdovka), ale díky vlastnictví a velikosti plochy po obou stranách stavby, je jednou z hlavních výhod nerušené užívání nemovitosti sousedskými vlivy. Na straně domu otočené od silnice je příjemné posezené s výhledem na vlastní část lesíka a klidu louky po pravé straně. Soukromí je maximální. O sečení louky se stará místní člověk, který vše použije pro svůj chov koní.
Stav domu je aktuálně zhoršený čtyřletým nevyužíváním. V předchozích letech byl k příjemnému chalupářskému životu a k velké spokojenosti majitelů bohatě využíván. Voda přivedená ze studánky nebo čerpání z vlastního zdroje vody přímo na pozemku bylo denní součástí bytí v této chalupě. K rozvodům obecní vody se dá připojit pár metrů od domu. Na pozemku se nachází suché WC. Dům je postaven z plných pálených cihel 45cm, okna špaletová, střecha starší, stav odpovídá stáří. Topení na tuhá paliva, ale komín potřebuje renovaci stejně jako přilehlá kůlna. V místě zmíněné kůlny lze udělat koupelna.
Nový vlastník může renovací oživit rekreační charakter objektu a stejně tak se nabízí ceněná parcela na využití prostoru pro vlastní realizaci nového rodinného domu.
Ve spojení s umístěním vchodu domu k příjezdové silnici ke SKI areálu a velmi krátké vzdálenosti od sjezdovek jsou ve hře zajímavé varianty komerčních způsobů využití domu.
Pernerova 121/33, Praha, Karlín
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 5 lidí
Josef Nový
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Deštném v Orlických horách?