Prodej bytu 2+1, Karlovy Vary, T. G. Masaryka, 69 m2

T. G. Masaryka, Karlovy Vary

3 999 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 873 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Karlových Varech

Informace k bytu

Prodej bytu 2+1, 69 m², Karlovy Vary, ul. T. G. Masaryka

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 2+1 s výměrou 69 m², který se nachází přímo v centru Karlových Varů, na prestižní adrese – v pěší zóně ulice T. G. Masaryka. Tato lokalita je vyhledávaná nejen pro své historické kouzlo a atmosféru lázeňského města, ale také pro výbornou dostupnost a občanskou vybavenost v bezprostředním okolíNemovitost je ve velmi dobrém stavu a nabízí různé možnosti využití – skvěle poslouží jak k vlastnímu bydlení, tak jako investiční příležitost. Díky své strategické poloze je byt ideální pro krátkodobé pronajímání návštěvníkům lázeňského města, turistům nebo klientům hledajícím komfortní ubytování v centru Karlových Varů.

V docházkové vzdálenosti naleznete kolonádu, divadlo, obchody, restaurace, lázeňské domy i autobusové a vlakové spojení. Parkování je možné v blízkém okolí, nebo formou rezidenční karty.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Parametry bytu

Cena
3 999 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 4. 2025
Adresa
T. G. Masaryka, Karlovy Vary
ID
904866
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
69 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 19 lidí

Prodejce

Nikolas Mareček

Nikolas Mareček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Karlových Varech?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu