Wolkerova, Olomouc
Nechte se zlákat nabídkou luxusního bytu v krásné lokalitě v ulici Wolkerova v Residenci Nová Sladovna v Olomouci.
Ideální pro studenty a mladé páry, kteří hledají útulné a moderní bydlení a chtějí zde prožít nezapomenutelné roky svého života.
Jedná se o nadstandartní byt v blízkosti centra a současně v dosahu parku Smetanovy sady.
Rychlý a snadný přístup do mnoha obchodů, restaurací i kaváren.
Skvělý přístup k MHD (Wolkerova, Výstaviště Flora).
Byt je situovaný v 4. NP v novostavbě o celkové výměře 34 m2 včetně balkónu.
V bytě se nachází kuchyňská linka Koryna v bílém lesku se spotřebiči Elektrolux, elektrická trouba se sklokeramickou deskou, vestavná lednice s mrazákem, digestoř.
Součástí vybavení je i stolek a dvě koženkové židle.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, zrcadlem s dotykovým světlem, topným žebříkem a pračkou Elektrolux.
V pokojích jsou položeny plovoucí podlahy. Topení je dálkové s možností regulace tepla termostatem. Okna jsou plastová s trojskly a jsou na nich vnitřní žaluzie.
Součástí bytu je i šatna s vestavěnou skříní.
Nechte se okouzlit tímto krásným bytem a zažijte Olomouc z první ruky. Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Služby 2200,-, kauce 20000,-, pojistka 114,-, RK 12000,-.
Hodolanská 36/38, Olomouc, Hodolany
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 4 lidí
Lubomír Fišara
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Olomouci?